Koupel s koncentrátem termální vody

Kód: SK60092325
Značka: Skeyndor
1 579 Kč –13 %
Koupel s koncentrátem termální vody
1 579 Kč –13 % 1 369 Kč
Vyprodáno

Léčba a relaxace pro vaší pokožku. Koncentrát z termální vody z lázní Sailes de Bearn, která tonizuje, revitalizuje a mineralizuje pokožku. Přináší okamžitou pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčba a relaxace pro vaší pokožku. Koncentrát z termální vody z lázní Sailes de Bearn, která tonizuje, revitalizuje a mineralizuje pokožku. Nádherně voní, přináší okamžitou pohodu a požitek z koupele.

Produkt je obohacen o 100% přírodní, čistou sůl z pramenu Salies de Bearn. Termální voda základna z přírodních pramenů Salies-de-Bearn v regionu Pyranees v jihozápadní Francii je přirozeně bohatá na minerály. Během dlouhé cestě přes Pyreneje voda je nasycena velkým množstvím různých solí. Obsahuje především hořčík, ale také vápník, kobalt, chrom, měď, železo, lithium, mangan, nikl, draslík, fosfor, selen, křemík, vanad a zinek. Místní historie se odkazuje na mnoho aplikací, včetně hydroterapie. Vřídelní sůl obsahuje unikátní složení hořčíku, jodu, vápníku, bromidu a sulfátů.
Díky unikátnímu složení těchto solí, lze vřídelní sůl používat při léčbě velkého množství různých onemocnění.
Sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky. Pečuje o pokožku u osob s častým výskytem kožních problémů, akné, ekzémy a psoriázy (lupénka) ale má také příznivé účinky při revmatických a kloubních potížích.