Kavitační krém proti celulitidě Cavitation Concept

Kód: SK38191
5 hodnocení
Značka: Skeyndor
1 499 Kč –30 %
Kavitační krém proti celulitidě Cavitation Concept
1 499 Kč –30 % 1 049 Kč
Skladem (> 5 ks)

Masážní krém na rozpuštění tukových buněk a pro redukci celulitidy s velice efektivním účinkem. Krém odstraňuje specifické příznaky rezistentní celulitidy. Zároveň redukuje nadměrné množství tuku obsaženého v pokožce. Je určen pro ošetření postižené pokožky z domova. Pomáhá viditelně a efektivně upravit vaší siluetu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní krém na rozpuštění tukových buněk a pro redukci celulitidy – s efektivním účinkem. Účinné látky postupně redukují efekt tzv. „pomerančové kůže“. Přispívají k odvodu nadbytečných tekutin zadržovaných v kožní tkáni.

Krém odstraňuje specifické příznaky rezistentní celulitidy. Zároveň redukuje nadměrné množství tuku obsaženého v pokožce. Je určen pro ošetření postižené pokožky z domova. Obsahuje fibrolytika, které mechanicky snižují tloušťku tukové tkáně podobně jako ultrazvuk. Je obohacen biologickou látkou, která rozpouští lipidové částice uložené v tukových buňkách. Pomáhá viditelně upravit vaší siluetu a navrací hladkou pružnou pokožku.

Obsahuje:
Euglena (EUGLENA GRACLUS EXTRACT) je jednou z prehistorických, jednobuněčných, eukaryotických mikrořas. Je to velký zdroj energie, podporuje metabolismus přes den a buněčné dýchání přes noc.
Rostlinný kofejn CAFAS (CAFFEINE) inhibuje fosfodiesterázy (AMPc a AMP). Redukuje tvorbu kyselin v adipocytech a zabraňuje zánětlivým reakcím.
CARNITINE – optimalizuje po štěpení tuků transport mastných kyselin k procesu spálení, ve kterém jsou mastné kyseliny rozloženy do malých stavebních kamenů. Tak přispívá k vylepšení elasticity pleti.
CARNITINE, CAFFEINE, BUTCHERBROOM (RUSCUS ACULEATUS) ROOT EXTRACT – tato jedinečná kombinace účinných látek ovlivňuje velmi pozitivně nerovný vzhled pleti. Je povzbuzeno odbourávání tuku v mastných kyselinách a glycerinu a je optimalizován transport mastných kyselin k procesu spalování. Tím je aktivován tok lymfy, čímž se mírní hromadění vlhkosti ve tkáni. Je vylepšena elasticita pleti, zjemněna struktura tkáně a zmírněn pocit tlaku.
Extrakt ze Žlutého máku (GLAUCUM FLAVUM (LEAF)EXTRACT) je bohatý na proteiny, které se aktivně účastní na modelaci tukové tkáně. Mezi nejdůležitější proteiny patří melanoproteiná, aktivuje enzymy, které jsou nezbytné pro přestavbu tkání, tzv. PROTEOLÝZA.
Extrakt traviny Suaeda Maritima (SUAEDA MARIMA EXTRACT) je malá travina od Středozemního moře, Atlantiku a kanálu Macha. Objevuje se v dunách na pláži a na mořských útesech, vystavena spršce slané mořské vody. Tento halofyt je rezistentní na slané prostředí a obsahuje velké množství přírodního betainu. Betain je molekula v těle, která slouží jako osmoregulátor. Skeyndor používá přírodní formu Betainu “bioabsorvil” který je 100x více aktivní. Betain je zodpovědný za emulgaci tuků uložených v tukových buňkách. Reguluje lipázy (enzym, jež štěpí tukové zásoby) k větší aktivitě.
Gelidium Cartilagineum extrakt je výtažek z červených řas. Zlepšuje povrch kůže a velice účinný při hubnutí a proti celulitidě.

Náš tip: Doporučujeme po masáži zabalit na 20 minut do fólie. Testy prokázaly úbytek 1 až 2,97 cm na obvodu stehen při aplikaci 2x denně po dobu 30 dnů. Pro dokonalý výsledek je vhodné provozovat fyzické aktivity, při nichž je zapojováno svalstvo problematických partií, a omezit nadměrnou konzumaci tučných jídel.

Chemické složení: AQUA (WATER), ALCOHOL, DENAT CAPRYIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHOXYDIGLYCOL, ISOHEXADECANE, CARNITINE, CAFFEINE, C-12-20 ACID PEG-8 ESTER, PROPYLENE GLYCOL, DETHYLHEXYNOATE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETHETH-20, EUGLENA GRACLUS EXTRACT, TRETHANOLAMINE, GLYCERIL STEARATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYGONUM FAGOPYRUM SEED EXTRACT, GELIDIUM CARTILAGNELUM EXTRACT, SUAEDA MARIMA EXTRACT, GLAUCUM FLAVUM (LEAF)EXTRACT, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, CITRUS MEDICAL LIMONUM (LEMON) PEEL EXTRACT, SOLIDAGO VRGAUREA ( GOLDENROD) EXTRACT, STEARIL ALCOHOL, STEARETH-7, STEARETH-10, DIMETHCONE SALICYLIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, PARFEM

Naneste krém na postiženou oblast a masírujte kruhovými pohyby. Opakujte aplikaci ráno a večer.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strije, celulitida a tvarování
Aplikovat na: hýždě a stehna, břicho
Řada: Sveltecontour
Typ péče: proti celulitidě
Určeno: pro ženu