Sklidňující balzám po holení

Kód: SK23421213
Značka: Skeyndor
585 Kč –11 %
sk2342
585 Kč –11 % 519 Kč
Vyprodáno

Osvěžující balzám k ošetření pokožky podrážděné po holení. Obsahuje směs látek, které urychlují hojení mikroskopických ranek, uklidňují podrážděnou zarudlou pleť a zabraňují výskytu nečistot v pokožce. Naneste malé množství produktu po každém holení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžující balzám k ošetření pokožky podrážděné po holení. Obsahuje směs látek, které urychlují hojení mikroskopických ranek, uklidňují podrážděnou zarudlou pleť a zabraňují výskytu nečistot v pokožce. .

Obsahuje:
ALLANTOIN -chemická látka na bázi močoviny, která má výrazné regenerační účinky, podporuje hojení pokožky a tvorbu tkáně. Pro tyto cenné vlastnosti je hojně využíván v kosmetologii.
KERATOLYTICKÉ AKTIVNÍ SLOŽKY oslabují vlasový váček a tím způsobí pomalejší růst vousů.
DRAČÍ KREV EXTRAKT je pryskyřice získaná ze stromu Croton lechleri. Užívá se hlavně pro své léčivé účinky. Vnitřní stimulace poraněných míst pomáhá tvořit strupy a regeneruje kůži 10x až 20x rychleji. Stimuluje tvorbu kolagenu a migraci fibroblastů . Má uklidňující a hojivé vlastnosti. Při aplikaci na kůži vytváří ochranný film, který obsahuje vyživující proteiny.